Знайти реферат за назвою:         Розширений пошук

Головна сторінка » Географія

Спорт у житті Квебека (реферат)

Спорт відіграє величезну роль у житті Квебека. Як і в інших країнах Північної Америки особливу увагу приділено хокею.

Хокей є національним видом спорту не тільки Квебека, але і Канади в цілому. Клуб Монреаль Канадіес входить у професійний клуб Національної Хокейної Ліги (НХЛ). У минулому ще п'ять ключових клубів складалися в НХЛ - Квебекські Бульдоги, Квебек Нордіск, Монреаль Шемрокс, Монреаль Уондерерс і Марун де Монреаль.

Клуб Монреаль Канадієнс проводить домашні матчі на арені "Белл-Центр" місткістю 21273 осіб (на даний момент це найбільша арена в НХЛ). Монреальський клуб 34 рази грав у фіналах Кубка Стенлі, в 24 матчах здобув перемогу. Це найкращий результат за всю історію ліги.

Фінальний матч у чемпіонаті світу з хокею в 2008 році надовго запам'ятався уболівальникам. І справа не тільки в тому, що на льоду зіткнулися одвічні супротивники - канадці та росіяни, за напруженням пристрастей ця гра гідна називатися однією з кращих ігор останніх десятиліть.

Канадці змусили російських уболівальників серйозно похвилюватися. Рахунок на другій хвилині відкрив Сьомін, проте потім Бернс, Кунітц і знову Бернс доводять рахунок до 3:1. ЧС 2008 у Квебеку явно складався не на користь росіян, але вболівальники не впадали у відчай і продовжували гучно підтримувати рідну команду.

Настанови В'ячеслава Бикова у перерві після закінчення першого періоду позначилися на грі хлопців. На самому початку гра пішла активніше і вже на другій хвилині другого періоду Сьоміну вдається забити такий важливий гол у канадські ворота. Втім випадковий удар Хитлі знову відсуває надії на перемогу на другий план. Йде запекла боротьба і 10 хвилин по тому Терещенко, після передачі все того ж Сьоміна, доводить рахунок до 4:3. З цим результатом команди йдуть на другу перерву.

Російська команда була налаштована на перемогу, що й довів третій період. Хлопці виглядали краще своїх канадських колег і неодноразово створювали небезпечні моменти. Однак реалізувати їх не вдавалося. Час минав, а разом з ним танули і надії на вдалий результат. Положення врятував Ілля Ковальчук. ЧМ2008 видався для нього невдалим і Іллі все ніяк не вдавалося відзначитися. І ось він забив, в найпотрібніший для команди момент. За п'ять хвилин до закінчення гри Ковальчук зрівнює рахунок і переводить гру в овертайм.

Він же на третій хвилині додаткового часу після передачі Федорова забиває фінальну шайбу і команда, після 15-річної перерви, стає чемпіоном світу з хокею. Це була воістину вражаюча гра і росіяни довели свою першість на льоду.

Крім хокею в Квебеку люблять і грають у футбол і бейсбол.

Реферат на тему: Спорт у житті Квебека (реферат)